Ātrais kredīts studentiem

Ātrie kredīti var mums palīdzēt atrisināt diezgan daudzas problēmas un apmierināt daudzas vajadzības. Šie kredīti var šķist ļoti vilinoši visiem, jo to reklāmas ir ļoti bieži sastopamas, tās ir skaistas un piedāvājumi liek mums saskatīt tikai to labāko šajās iespējās.

Ātrais kredīts - students

Latvijā, šie ātrie kredīti ir ļoti populāri un tos var saņemt teju ikviens. Protams, minimālā prasība ir  18 gadu vecums, bet jāsaka, ka reti kurš aizdevējs piedāvās savus kredītus no 18 gadu vecuma. Lielais vairums aizdevēju savus ātros kredītus piedāvā tikai no 20 gadu vecuma, tas var nedaudz ierobežot jauniešu iespējas, bet arī studentiem tāpat ir iespējas aizņemties ātro kredītu.

Ātrais kredīts studentiem var būt apgrūtināts, jo aizdevēji vēlas, lai viņu klientiem būtu pietiekošs nodrošinājums aizdevuma atmaksai. Studenti ir tajā kategorijā, kas var būt atbilstošā vecumā, lai saņemtu kredītu, bet viņu ienākumi var būt nepietiekoši, lai to droši darītu. Protams, ir daudzi studenti kuri jau strādā un pelna, šādos gadījumos, aizņemties ir daudz vieglāk, jo ir uzrādāmi ienākumi. Bet arī gadījumos kad students nestrādā, pastāv iespēja saņemt ātro kredītu. Ja saņemat stipendiju, arī tā var kalpot par iemeslu pozitīvai atbildei no aizdevēja. Protams, ja stipendija ir daži desmiti Eiro, tad iespējas ir ļoti niecīgas, bet ja tā ir pietiekoši liela, varat saņemt kredītu.

Katrs aizdevējs var individuāli izvērtēt katra pieteikuma riskus un priekšrocības. Piemēram, ja esat agrāk ņēmuši nelielus aizdevumus kādā ātrā kredīta iestādē, tad pastāv daudz lielāka iespēja ka saņemsiet jau lielāku kredītu, protams, ja esat veiksmīgi visu arī atmaksājuši. Katra klienta vēsture pie aizdevējiem ir ļoti nozīmīgs faktors ko aizdevēji ņem vērā.

NaudaAizņemoties pirmo kredītu gan var nākties saskarties ar zināmām grūtībām. Ātrie kredīti nepiedāvā ne iespēju ņemt galvotāju ne ķīlu, tāpēc kredīta saņemšana ir atkarīga tikai no studenta paša. Ja nav oficiāla darba, ir neliela stipendija un nav ņemti iepriekšēji kredīti šajā iestādē, tad kredītu visticamāk var atteikt. Lielā mērā arī paša aizdevēja izvēle var noteikt atbildes veidu. Daudzi aizdevēji konkrēti norāda ka kredītus var saņemt studenti, kamēr citi norāda ka jābūt oficiālai darba vietai, arī ienākumiem ir jābūt konkrētā līmenī. Lēmuma pieņemšanā tiek ņemti vērā dažādi faktori un ne visi aizdevēji izmanto vienādus parametrus, turklāt arī tad, ja noteikumi un pārbaudes process ir vienāds, tas vēl nenozīmē ka atbildes būs vienādas.

Svarīgi atcerēties ka ātrie kredīti studentiem būtu jāņem tikai lielas nepieciešamības gadījumā. Sīku, ne pārāk svarīgu vēlmju un vajadzību apmierināšanai nebūtu ieteicams aizņemties kredītu, īpaši tad, ja jūsu finansiālā stabilitāte vēl nav pietiekoši attīstīta. Risku, protams, uzņemas katrs pats, bet ir vērts šo lēmumu kārtīgi pārdomāt. Ne velti aizdevēji izveido šos noteikumus un prasības. Aizdevēji nav ieinteresēti radīt jaunus un jaunus parādniekus, viņi vēlas, lai mēs aizņemamies atkārtoti un šos aizdevumus arī atmaksājam. Neviens students nevēlas sabojāt savu kredītu vēsturi un finansiālo stāvokli neapdomīga lēmuma dēļ, bet situācijās kad tas tiešām ir nepieciešams, protams, varam aizņemties.

Pirms šī lēmuma pieņemšanas gan būtu ieteicams apsvērt citas iespējas, piemēram, lūgt vecāku palīdzību vai izvērtēt iespējas paņemt kādu patēriņa kredītu. Protams, patēriņa kredīts var būt sarežģītāks un nopietnākas saistības, bet atmaksāt visu paņemto summu jau pēc mēneša, studentam var būt ļoti grūti.